BİLDİRİ GÖNDERİMİBildiriler web sitesi üzerinden online kabul edilecektir. Bildiri son gönderim tarihi 23 Mart 2017'dır. Bildiri Gönderimi ile ilgili sorularınız için lütfen Kongre Organizasyon Komitesine başvurunuz.

Bildiri Gönderim Kuralları

Bildiri başvuruları sözlü veya poster olarak iki grup altında yapılacaktır. Sözlü sunum için kısıtlı sayıda başvuru seçilecektir.
Programda yer aldığı halde kongrede sunulmayan veya özeti zamanında teslim edilmeyen bildiriler yayınlanmayacaktır. Bildiri özetleri Bilimsel Danışma Kurulu tarafından değerlendirilerek, kabul veya red mektupları ve sunum biçimi (sözlü/poster) en geç 17 Mart 2017 tarihinde başvuru sahiplerine iletilecek ve aynı zamanda kongre resmi web sitesinde ilan edilecektir. Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 23 Mart 2017 olup, bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bildiriler kongre esnasında dağıtılacak kongre CD’sinde, kongreden sonra ise web sitesinde yayınlanacaktır.

Kongre kayıt işleminin tamamlanması için kongre organizatör firmasına kayıt talebinin bildirilmesi ve kayıt ücretinin belirtilen banka hesap numarasına yatırılması gerekmektedir. Kayıt hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen sitemizin “Kayıt ve Konaklama” kısmına bakınız. Bildirisi kabul edilen katılımcıların 30 Mart 2017 tarihine kadar kayıtlarını tamamlaması gerekmektedir.

Özet Yazım ve Gönderim Kuralları

Örnek:
Hüseyin Yılmazer
İstanbul Teknik Üniversitesi

Poster Hazırlama ve Sunum Kuralları

Yazarların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

DİKKAT: Özetler bildiri kitapçığında orijinal hali ile basılacak olup herhangi bir düzeltme yapılmayacaktır. Bu nedenle özetin okunaklı olması ve üzerine silinti yapılmaması önem taşımamaktadır.

NOT: Gerekli tüm açıklamalar sistemde mevcuttur. Ek yardım için "0216 372 66 44" nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

 

 Copyright © 2017 ANKEM Kongresi. Tüm Hakları Saklıdır.